Novinky

30.05.2019 POKLADNÍ HODINY - 3. ČERVNA

Z organizačních důvodů bude pokladna v pondělí 3. června 2019 otevřena pouze od 13:00 - 17:00 hodin.

29.05.2019 NABÍDKA KROUŽKŮ A KURZŮ SVČ FOKUS 2019/2020

Nabídka kroužků a kurzů pro nový školní rok 2019/2020 bude zveřejněna na našich webových stránkách 1. června 2019.

07.05.2019 AKADEMIE - PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky na Akademii jsou již v prodeji, zakoupit je můžete kdykoliv v pokladní hodiny u nás ve SVČ Fokus: PONDĚLÍ 8-12:00, 14-17:00 STŘEDA 8-12:00, 14-17:00

Dívka roku

9. 3. 2017
Dalším partnerem základního kola DÍVKY ROKU je GATE. V modelech této značky se dívky představí v základním kole.

 

 

9. 3. 2017
Naše soutěžící dívky navštívily Svatební salón Kamila, kde si vyzkoušely společenské šaty. Přehlídka společenských šatů bude součásti programu základního kola.

 

 

3. 3. 2017
 Představujeme Vám partnery soutěže.

 

 

3. 3. 2017
 Akce Dívka roku 2017 má svůj plakát.

 
 

1. 3. 2017
V SVČ Fokus vypukne ve čtvrtek 16. března 2017 galavečer soutěže Dívka roku 2017. O přízeň poroty se budou ucházet dívky ve věku od 13 do 15 let. Pokud chcete finálový večer vidět naživo, tak spěchejte do Fokusu, kde si vstupenky za 50,- Kč v předprodeji můžete koupit. 

MEDAILONKY JEDNOTLIVÝCH DÍVEK NAJDETE ZDE

 

1. 3. 2017
Kapela HILLTOP bude jako host součástí slavnostního večera a po ukončení korunovace a vyhlášení výsledků bude mít samostatný koncert.

 

Markéta Nováková - DÍVKA ROKU 2015

Markéta je žákyní 9. třídy ZŠ Šenov u Nového Jičína. Je narozena ve znamení Vodnáře. Mezi Markétiny záliby patří tenis, jízda na koni, lyžování, snowboarding a také badminton.

Životní motto: Nikdy nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Jsem cílevědomá, soutěživá a právě tohle je má další výzva.Lucie Plešková - 2. MÍSTO

Lucie je narozena ve znamení Vodnáře. Chodí do 8. třídy na základní školu Šenov u Nového Jičína. Její největší zálibou jsou koně, věnuje se drezúrnímu ježdění a také se občas zúčastní drezúrních závodů. Ráda sleduje hokej a v létě si zahraje s kamarády volejbal.

Životní motto: S úsměvem jde vše lépe.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Nevím jestli bych se dívkou Nového Jičína měla stát právě já, protože to nemusí být o tom jak vypadáš, ale o tom jaký máš charakter.Johana Mynářová - 3.MÍSTO,DÍVKA SYMPATIE

Johana je narozena ve znamení Štíra. Navštěvuje 2. ročník na Gymnázia v Novém Jičíně. Ráda zpívá, hraje na klavír a ve volném čase je nejraději s rodinou a přáteli nebo cestuje.

Životní motto: S úsměvem jde vše lépe.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Do soutěže jsem se přihlásila kvůli kamarádkám, také jsem chtěla poznat a zažít si něco nového. Myslela jsem si, že to bude sranda a bude mě to bavit a také to tak je.
Zuzana Poláchová

Zuzana bydlí v Novém Jičíně, je narozena ve znamení Lva. Chodí na základní školu Tyršova do 7. třídy. Ve volném čase se věnuje sborovému zpěvu, cvičí Zumbu, jezdí na kole BMX. Miluje procházky přírodou a svého psa Bettinku.

Životní motto: Jít vytrvale za svým cílem a komu se nelení tomu se zelení.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Do soutěže jsem se přihlásila kvůli tomu, že ráda soutěžím, poznávám nové věci a nové přátele a také jsem si chtěla vyzkoušet sólový zpěv.Veronika Pšenicová

Veronika je narozena ve znamení Vodnáře. Bydlí v Šenově u Nového Jičína, kde také chodí na základní školu do 8. třídy. Ráda hraje fotbal, florbal a jezdí na koni. Většinu času tráví se svými přáteli a rodinou.

Životní motto: Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Chtěla bych zažít něco nového, aspoň jednou být modelkou, zažít ten pocit jít po molu.
Sarah Kulísková

Sarah je narozena ve znamení Štíra. Navštěvuje 9. třídu ZŠ Komenského 66. Mezi její záliby patří tanec, sport a in-line brusle. Tanci se věnuje už od svých 5 let i závodně. Chvilku odpočinku tráví před objektivem fotoaparátu a čtením časopisů o módě.

Životní motto: Běž za svým srdcem a vždy najdeš ten správný cíl.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Není pro mě důležitá výhra, ale pocit, že jsem se to odhodlala zkusit a jít si za svým snem. Tuto soutěž jsem již absolvovala a vždy je to pro mě výzva.
Pavlína Bezděková

Pavlína je narozená ve znamení Vodnáře. Navštěvuje 9. třídu ZŠ Komenského 66. Mezi její záliby patří zpěv, fotbal a jízda na koni, které se věnuje již 7 let.

Životní motto: Nikdy se nevzdávej svých snů.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Do soutěže jsem se přihlásila proto, abych získala nové zkušenosti a vyzkoušela si, jaké to je být tou zářící hvězdou pódia.Simona Fišerová

Simona je narozena ve znamení Blížence. Navštěvuje 9. třídu ZŠ TGM Masaryka Fulnek. Mezi její záliby patří tanec, čtení, kreslení, divadlo. Ve svém volném čase chodí do baletu.

Životní motto: Never Say Never and Believe.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Není pro mě důležité vyhrát, ale zůčastnit se a na chvíli si zkusit být modelkou.


16. 2. 2015
TV POLAR - Dívka roku Nový Jičín 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. 2. 2015
ROZHOVOR S DÍVKOU ROKU NOVÝ JIČÍN 2015 MARKÉTOU NOVÁKOVOU

Dva dny po vítězství v soutěži Dívka roku Nový Jičín 2015 jsme o rozhovor požádali čerstvě patnáctiletou vítězku Markétu Novákovou, která pochází z Šenova u Nového Jičína.

Nejprve velká gratulace k zisku titulu Dívka roku Nový Jičín 2015. Před soutěží jste si vylosovala číslo 1. Nebyla jste nervózní z toho, že všechny disciplíny zahajujete?

Ne, pro mě to byla spíše trochu výhoda, protože jsem se nemusela soustředit na to, kdy musím vycházet a kdy co mám dělat. Jednička byla pro mě šťastná jednička.  

Vaše volná disciplína měla velký ohlas. Čí to byl nápad?

Byl to nápad mojí sestry, která byla ráda, že mi tímto výběrem mohla pomoci.

Z jaké disciplíny jste měla největší obavy?

Asi z té první (módní přehlídka), kde byly ty pózy a doby na počítání, z toho jsem měla strach.  

Kdo vás do soutěže přihlásil?

Přihlásila jsem se sama.  

Jak to brali rodiče, že jste se přihlásila do Dívky roku?

Moji rodiče to brali tak, že jsem se přihlásila do něčeho nového a něco nového si zkusím a vůbec nezáleží na tom, jak dopadnu.

Co ostatní dívky ze soutěže? Měly jste partu nebo byla mezi vámi spíše rivalita?

Měli jsme výbornou partu. Všechny jsme se navzájem podporovaly.  

Jak jste vnímala atmosféru v sále?

Vůbec jsem to nebrala, že je galavečer. Prostě jsem šla a nějak jsem to odcvičila.  

Byla jste i na afterparty, která se konala po slavnostním vyhlášení a jaké byly ohlasy na váš úspěch?

Byla jsem tam a všichni mi gratulovali, že mi to přáli … určitě jsem byla ráda.  

Kdo vám nejvíce fandil?

Asi moje rodina a kamarádi.  

Co byste vzkázala svým fanouškům?

Chtěla bych jim poděkovat za podporu, že pro mě hlasovali a doufám, že si to užili stejně jako já.  

Ve volném čase hrajete tenis, lyžujete, jezdíte na koni. Pomohlo vám to nějak při finálovém večeru?

Určitě mi to pomohlo zvládnout nervozitu.  

Dnes (v neděli) máte 15 let, takže nejprve všechno nejlepší. Byl titul Dívka roku Nový Jičín 2015 vašim nejlepším dárkem?

Je to největší dárek, který jsem si sama sobě nadělila.  

Příští rok jdete na střední školu, už víte na jakou, a čemu byste se jednou chtěla věnovat?

Chtěla bych jít na Educu do Nového Jičína na obor sportovní management a potom bych chtěla jít dál do Olomouce studovat tělovýchovu. Do budoucna bych se chtěla věnovat trénování koní, tenisu a všech sportovních aktivit.  

Hodláte se do budoucna věnovat i modelingu?

Chtěla bych to zkusit.  

Brzy vás čeká krajské kolo soutěže. Těšíte se na další zkušenost a už máte představu, jakou volnou disciplínu tam předvedete?

Moc se tam těším a doufám, že to dopadne dobře pro všechny tři holky z našeho kolektivu. O volné disciplíně jsem ještě neuvažovala.

13. 2. 2015
Dívkou roku Nový Jičín 2015 je Markéta Nováková

V pátek 13. 2. 2015 se Středisko volného času Fokus v Novém Jičíně obléklo do slavnostního kabátu a očekávalo vyvrcholení dvouměsíčních příprav na galavečer slavnostního vyhlášení finalistek soutěže Dívka roku 2015 Nový Jičín. Přesně v 18:00 moderátor večera Martin Jakůbek přivítal sedmičlennou porotu v čele se starostou města PhDr.Jaroslavem Dvořákem.

Osm finalistek pak více než dvě hodiny soutěžily ve čtyřech disciplínách a to v módní přehlídce firmy TAKKO Fashion, ve volných disciplínách, v aerobiku a v promenádě v plavkách. Během přestávky diváci rozhodovali svým hlasováním o Dívce sympatie. Tou se stala se 70-ti hlasy Johana Mynářová (15 let). Během příprav celé soutěže mohli přátelé také hlasovat pomocí internetu a s celkovým počtem 458 hlasů získala titul Nejsympatičtější dívka Facebooku Johana Mynářová (15 let).

Pak už vyhlašovala pořadí odborná porota. Na 3. místě se v Dívce roku 2015 umístila Johana Mynářová (15 let), na 2. místě se umístila Lucie Plešková (14 let) a nejkrásnější dívkou města Nový Jičín 2015 se stala Markéta Nováková (15 let). Všechny dívky získaly krásné a hodnotné ceny. Nejkrásnější jsou ale zážitky a vzpomínky, které dívkám zůstanou. Mnohému se dívky naučily a mnohé si vyzkoušely, což je určitě výborná zkušenost do života. Velké poděkování patří všem partnerům akce, organizátorům, rodičům a přátelům dívek.

12. 2. 2015
Děkujeme všem za přízeň i hlasování o nejsympatičtější dívku Facebooku v soutěži Dívka roku 2015 Nový Jičín - HLASOVÁNÍ JE UKONČENO. Už za pár hodin se těšíme na skvělou show při vyhlášení výsledků. Vstupenky na Slavnostní večer budou i před samotným zahájením akce. Těšíme se na Vás.

 

11. 2. 2015
Soutěžící dívky si dnes v TAKKO Fashion vyzkoušely outfity na módní přehlídku. A v čem se nakonec předvedou? To se dozvíte v pátek ve FOKUSU. Zbývá ještě pár vstupenek, tak tak spěchejte do Fokusu, kde si vstupenky za 50,- Kč můžete koupit.

9. 2. 2015
V SVČ Fokus už tento pátek vypukne galavečer soutěže Dívka roku 2015. O přízeň poroty se budou ucházet dívky ve věku od 13 do 15 let. Zbývá několik posledních vstupenek, takže pokud chcete finálový večer vidět naživo, tak spěchejte do Fokusu, kde si vstupenky za 50,- Kč můžete koupit.

MEDAILONKY JEDNOTLIVÝCH DÍVEK NAJDETE ZDE

 

 

5. 2. 2015
BYLO SPUŠTĚNO HLASOVÁNÍ O MISS FACEBOOK DÍVKA NJ 2015.

V minulých dnech jsme Vám představili všech 8 finalistek Dívky roku 2015. Při finálovém večeru se bude kromě Dívky roku 2015 Nového Jičína vyhlašovat i Miss Facebook dívka NJ 2015. Hlasování bude probíhat od 5. do 12. února 2015, kdy bude ukončeno ve 23:00 hodin. Pro svou favoritku můžete hlasovat zde.

 

 

30. 1. 2015
 Představujeme Vám partnery soutěže.

 

30. 1. 2015
 Akce Dívka roku 2015 má svůj plakát.

 

14. 11. 2014 Reportáž TV POLAR - V NJ startuje další ročník soutěže Dívka roku
Mediálním partnerem je TV POLAR, která vám bude přinášet pravidelné reportáže ze zákulisí přípravy soutěže. Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. 11. 2014
Ve čtvrtek 13. listopadu 2014 proběhl casting dívek do soutěže Dívka roku 2015 pro základní kolo Nový Jičín.
Do soutěže se přihlásilo celkem 14 dívek ve věku 13 - 15 let. Dívky čeká dvouměsíční náročná příprava pod vedením choreografů, vizážistů i odborných poradců.
Budeme vás průběžně informovat o přípravách i možnosti hlasování. Finálový večer pak proběhne v pátek 13. února 2015 v sále SVČ Fokus. Záštitu nad touto soutěží převzal starosta Města Nového Jičína pan PhDr. Jaroslav Dvořák.

Veronika Bačová - Miss Facebook

Veronika je narozená ve znamení Býka. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Jubilejní. Mezi její záliby patří volejbal, fotbal a basketbal, kterému se donedávna věnovala i závodně. V neposlední řadě tráví mnoho času i se svou Yorkshirskou fenou Jessie.

Životní motto: Nikdy nesuď knihu podle obalu.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Do soutěže jsem se přihlásila hlavně kvůli mé sestře, která si myslí, že mám šanci uspět.

 

 

Carla Boban

Carla je narozená ve znamení Býka. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Tyršova. Pochází z Chorvatska a mezi její koníčky patří kreslení, focení a balet, kterému se věnuje již devátým rokem. Svůj volný čas nejraději tráví se svými přáteli a rodinou, v neposlední řadě má však ráda i zvířata a spolu s rodinou  se stará o dva psy, dvě kočky, králíčka a rybičky. Věří v karmu a snaží se v životě vykonat co nejvíce dobrých skutků.

Životní motto: Nemá.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Protože mám tu možnost ukázat lidem, co ve mně je, a hlavně si to užít, protože si myslím, že každá z nás je jiná a má tu možnost na výhru.

 

 

Hana Brossmannová

Hana je narozená ve znamení Vah. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Dlouhá. Mezi její koníčky patří zpěv v pěveckém sboru Dlouháček, ve kterém působí již devět let, a dále se věnuje již osm let tanci.

Životní motto: Nemám.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Do soutěže miss jsem se přihlásila, protože si myslím, a mnoho lidí mi to také říká, že do takovéto soutěže patřím. Mám ráda tanec, pohyb a lákalo mě vyzkoušet si něco nového.

 

 

Kristýna Burelová

Kristýna je narozená ve znamení Vodnáře. Navštěvuje 8. ročník ZŠ Dlouhá. Většinu svého volného času se věnuje svým přátelům, volejbalu a běhání.

Životní motto: Nikdy se nevzdávej, všechno se dá přežít.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Jsem spolehlivá, přátelská a ráda pomáhám lidem.

 

 

Michaela Černošková - 1.vícemiss

Michaela je narozená ve znamení Býka. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Dlouhá. Ve volném čase zpívá ve školním sboru Dlouháček a kreslí portréty.

Životní motto: Jdi si za svým snem.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Myslím si, že jsem fotogenická, a ráda bych se stala miss, protože ve 12 letech jsem už jednu zkušenost s molem měla a hodně mě to bavilo, a proto jsem se taky přihlásila.

 

 

Veronika Gajdová - 2.vícemiss

Veronika je narozená ve znamení Lva. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Komenského 66. Mezi její koníčky patří tanec, kterému se věnuje v posledních pěti letech, v letošní sezóně hraje i závodně basketbal za dívčí tým města Příbor.

Životní motto: Ať už ti život postaví do cesty jakoukoliv překážku, nikdy se nevzdávej.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Myslím, že jsem velice neobvyklý a zajímavý člověk, kterého stojí za to poznat. Mám pocit, že jsem schopná toho spoustu udělat a stihnout.

 

 

Natálie Kubalová - MISS DÍVKA

Natálie je narozená ve znamení Lva. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Komenského 66. Mezi její koníčky patří balet, kterému se věnuje již osm let, dále také jízda na klisně Lucce, o kterou se stará spolu se svou tetou, a posledních pět let se věnuje i hře na klavír.

Životní motto: Musíš věřit sama v sebe, abys mohla věřit v ostatní.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Chci se stát Miss Nového Jičína, protože si myslím, že každý může něco dokázat, a já mám teď šanci ukázat, že tu jsem a kdo jsem.

 

 

Sára Kulísková

Sára je narozená ve znamení Štíra. Navštěvuje 7. ročník ZŠ Tyršova. Mezi její koníčky patří kreslení a posledních pět let se věnuje i tanci. Svůj volný čas nejraději tráví se svými přáteli a svým pražským krysaříkem Jackem.

Životní motto: Nesuď podle toho, jak člověk vypadá, ale jaký je.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Chtěla bych na vlastní kůži poznat, jaká je práce modelky a co všechno to obnáší. Už jako malá jsem chtěla být modelkou, miluju focení a do budoucna bych se modelkou chtěla stát.

 

 

Tereza Lušovská

Tereza je narozená ve znamení Berana. Navštěvuje 1. ročník víceletého gymnázia Františka Palackého ve Valašském Meziříčí. Od malička se věnuje malování a karate, před třemi lety rozšířila své koníčky i o hru na klavír. Ve volném čase si ráda čte a věnuje se své fence Gábince.

Životní motto: Nikdy nic neodkládej.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Ráda bych si vyzkoušela a zažila něco nového.

 

 

Sabina Ondrušková

Sabina je narozená ve znamení Vah. Navštěvuje 8. ročník ZŠ Dlouhá. Mezi její zájmy patří irské tance, sport a její West teriér Arny.

Životní motto: Jít si za svými sny a plnit si je, ať už to potrvá jakkoliv dlouho a bude mě to stát cokoliv.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Protože bych ráda mnohým lidem dokázala, že i člověk jako já může být krásný.

 

 

Tereza Žitníková - Miss Sympatie

Tereza je narozená ve znamení Raka. Navštěvuje 9. ročník ZŠ Dlouhá. Mezi její zájmy patří již jedenáct let balet, poslední čtyři roky navštěvuje i školní pěvecký sbor Dlouháček a pět let se věnuje hře na klavír. Má ráda zvířata a mnoho svého volného času tráví se svou jezevčicí Rosie.

Životní motto: Pokud něco chceš, nečekej, až to přijde k tobě, ale běž si za tím.

Proč by ses právě ty měla stát Miss Dívkou Nového Jičína? Nikdy jsem nechtěla jen tak marnit čas, vždycky jsem se snažila jít si za svými sny a něčeho dosáhnout. A tohle je jeden z nich. Myslím, že být miss nemusí být jen o tom, jak vypadáme, ale i o tom, jak nás vnímají ostatní.

 

 

12. 12. 2012
Miss Dívkou Nový Jičín 2012 je Natálie Kubalová

Ve středu 12. 12. 2012 se Středisko volného času Fokus v Novém Jičíně obléklo do slavnostního kabátu a očekávalo vyvrcholení dvou měsíčních příprav na galavečer slavnostního vyhlášení finalistek soutěže Miss Dívka Nový Jičín 2012.

Přesně v 18:00 moderátor večera Martin Jakůbek přivítal sedmičlennou porotu v čele se starostou města PhDr.Jaroslavem Dvořákem. Deset finalistek pak více než dvě hodiny soutěžily ve čtyřech disciplínách a to v módní přehlídce firmy Takko fashion, ve volných disciplínách (kdy 6 dívek zpívalo, 3 dívky tančily a 1 dívka předvedla ukázku karate), v aerobiku a Karibiku (taneční show v plavkách). Během přestávky diváci rozhodovali svým hlasováním o Miss sympatii. Tou se stala Tereza Žitníková (14 let). Během příprav celé soutěže mohli přátelé také hlasovat pomoc internetu a s celkovým počtem 1392 hlasů získala titul Miss Facebook Veronika Bačová (15 let). Pak už vyhlašovala pořadí odborná porota. 2. Vicemiss – Veronika Gajdová (15 let), 1.vícemiss Michaela Černošková (14 let) a nejkrásnější dívkou města Nový Jičín se stala Natálie Kubalová (15 let). Všechny dívky získaly krásné a hodnotné ceny, vítězka pak navíc šperk a také víkendový pobyt v Praze pro dvě osoby s večeří s top modelkou Andreou Verešovou. Nejkrásnější jsou ale zážitky a vzpomínky, které dívkám zůstanou. Mnohému se dívky naučily a mnohé si vyzkoušely, což je určitě výborná zkušenost do života. Velké poděkování patří všem partnerům akce, organizátorům, rodičům a přátelům dívek. 


 

Miss Facebook byla zvolena Veronika Bačová.

Miss Sympatie se stala Tereza Žitníková.

 

7. 12. 2012
Styling
Právě dnes na celé dopoledne obsadily soutěžní dívky prodejnu Takko Fashion a vybíraly modely pro středeční finále. Atmosféra byla naprosto skvělá i díky asistentkám a modní stylisce Petře Pístecké. Celou akci pro Vás nafotila Lenka Malinová a fotografie si budete moct prohlédnout v naší fotogalerii. Odpoledne se dívky přesunou na další zkoušku šatů, do Svatebního salónu Kamila. A pak už finalistky čeká víkendové soustředění a nácvik choreografie. Velké finále se totiž nezadržitelně blíží. Vstupenky jsou už od pátku v předprodeji v SVČ Fokus. 

26. 11. 2012
Miss Dívka FBC NJ 2012.
Z důvodů porušení pravidel bylo včera ve 22:00 hodin ukončeno hlasování v soutěži Miss Dívka FBC NJ 2012. Výsledky se dozvíte na finálovém galavečeru, zde na FBC a také na webu fokusnj.cz.

26. 11. 2012
 Hair stylistou je Jiří Fiala.

Jiří je mladý, příjemný a ambiciózní kadeřník, který momentálně pracuje v prestižním kadeřnickém studiu OMORFI v Ostravě. Mezi jeho koníčky patří móda, Street Dance a protože pochází z Jižní Moravy, tak také folklor. V budoucnu by si rád pořídil vlastní salón, francouzského buldočka a podíval se do Řecka.

Právě Jiřího účesy už teď zdobí naše finalistky a právě on, bude mít na starost hair styling soutěžních dívek během finálového večera, který nás čeká už ve středu 12. 12. 2012 od 18:00 hodin v SVČ Fokus.

 

21. 11. 2012
 Fotografkou je Lenka Malinová.

Lenka Malinová je člověk, kterého každý z obyvatel Nového Jičína už pravděpodobně někdy viděl a důvod je jednoduchý. Díky svému fotografickému koníčku, se tato novojičínská optička objevuje na mnoha akcích ve městě a jeho okolí. Její fotografie můžeme nalézt v mnohých publikacích o Novém Jičíně. Mezi její koníčky kromě fotografování patří i tanec a cestování.

Lenka se stala oficiální fotografkou celé soutěže. Právě ona je autorkou fotografií, které vás od začátku provázejí na našem webu a facebooku.

16. 11. 2012
 Představujeme Vám partnery soutěže.

 

10. 11. 2012
 Stylistkou je Petra Pístecká.
Petra je mladá sympatická tanečnice, moderátorka a stylistka, která podle svých vlastních slov žije život svých snů. V současné době pracuje na postu obchodní ředitelky jedné z největší evropských kosmetických firem, která působí i na českém trhu. Ve volném čase se věnuje sportům, tanci a cestování. V budoucnu by ráda navštívila Thajsko či Kubu.

Petra připravuje účastnice Miss Dívky Nový Jičín 2012 po stránce stylistické a pohybové. Ona je právě tím člověkem, který radí dívkám, jak se správně pohybovat při chůzi na molu, oblékat se a malovat. Ve fotogalerii naleznete fotky z toho víkendu, kdy proběhlo první setkání soutěžících dívek s Petrou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. 11. 2012
V minulých dnech jsme Vám představili všch 11 finalistek. Při finálovém večeru se bude kromě Miss Dívky Nového Jičína 2012 vyhlašovat i Miss Facebook dívka NJ 2012. Pro svou favoritku můžete hlasovat zde. Hlasování bude ukončeno 11. prosince 2012 ve 24:00 hodin.

 

Zde jsou vylosovaná čísla dívek tak, jak budou soutěžit:
1. Tereza Žitníková
2. Sára Kulísková
3. Veronika Bačová
4. Sabina Ondrušková
5. Carla Boban
6. Tereza Lušovská
7. Michaela Černošková
8. Kristýna Burelová
9. Veronika Gajdová
10. Natálie Kubalová
11. Hana Brossmannová

3. 11. 2012
 Lektorkou aerobiku je Martina Davidová.
Martina je sedmadvacetiletá učitelka pracující ve speciální škole v Kopřivnici. Ve volném čase působí jako lektorka aerobiku, zumby a nového druhu cvičení na míčích Bosu. V letošním roce měla možnost pracovat tři měsíce jako animátorka v Egyptě. Sama sebe popisuje jako živel.

Martina pro dívky sestavila choreografii aerobiku pro finálový večer soutěže Miss Dívka Nový Jičína. Právě aerobic je jedna ze soutěžních disciplín. Ve fotogalerii se už teď můžete podívat na fotky z nácviku této soutěžní disciplíny. Jak se to holkám podařilo, o tom se přesvědčíte už 12. 12. 2012 na finálovém večeru.

 

 

 

 

 

 

 

 

29. 10. 2012
Holky mají za sebou první společné focení a také nácvik aerobiku. Od pondělí 29. října vám budeme představovat medailonky jednotlivých dívek. Od 12. listopadu budete moci hlasovat o nejkrásnější FBC dívku Nového Jičína. 

25. 10. 2012
Podzimní prázdniny jsme využili k přípravě dívek na jednu společnou soutěžní disciplínu. A tou je Aerobik. Holky tvrdě nacvičují pod odborným vedením

Naši partneři