Novinky

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

24.10.2018 PODZIMNÍ PRÁZDNINY

V pondělí 29. a v úterý 30. října 2018 jsou podzimní prázdniny. SVČ Fokus je pro pravidelnou činnost uzavřen. Podzimní pobytový tábor "TIK-TAK,TAK TAK", soustředění BAHNO a mimořádné tréninky se uskuteční podle plánu.

NOVÝ JIČÍN ZNÁ NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO ROK 2017

20.12.2017 Ve středu 20. prosince 2017 proběhlo v SVČ Fokus slavnostní vyhlášení 4. ročníku soutěže O nejlepší vánoční cukroví 2017. Partnery akce bylo Starojicko a.s., Chytré kuchyně.  Akce probíhala od 18. do 19. prosince, kdy mohla široká veřejnost přinést do Fokusu své vánoční cukroví. Celkem bylo do soutěže přihlášeno 138 druhů vánočního cukroví od rekordních 18 účastníků.

Soutěž vyhlásilo SVČ Fokus ve dvou kategoriích. První kategorii o nejchutnější vánoční cukroví hodnotila odborná porota a druhou kategorii o nejhezčí vánoční cukroví hodnotili příchozí lidé i sami soutěžící.

Slavnostní vyhlášení bylo naplánováno na 17 hodin. Porota ještě před začátkem začala s ochutnáváním a hodnocením cukroví.  V 17:45 hodin se vyhlašovaly výsledky divácké ankety o nejhezčí vánoční cukroví. Na prvním místě se umístily Slunečnicové kostky od Marcely Fiuráškové, druhé místo obsadily Mušličky od Blanky Palacké a na třetím místě skončily Kolečka s želé od Kristýny Segeťové.

Po tomto vyhlášení přišla na řadu odbornou porotou posuzovaná kategorie o nejchutnější vánoční cukroví. Na prvním místě se umístily Škebličky od paní Marie Hudákové, na druhém místě skončily Andělíčci od Kristýny Segeťové a na třetím místě se umístily Marlenkové kuličky od Boženy Závešické.            

Všichni ocenění si odnesli ceny a my už teď můžeme říct, že se těšíme na další ročník této soutěže pro všechny, kteří rádi pečou vánoční cukroví. Hezké Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje kolektiv SVČ Fokus, který pro Vás tuto soutěž připravil.

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši partneři