Novinky

13.02.2018 JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 19. do 23. února 2018 jsou v okrese Nový Jičín jarní prázdniny - kroužky a kurzy nejsou. Od pondělí probíhá v SVČ Fokus Jarní příměstský tábor pod vedením Hanky Lysáčkové. Po dohodě s vedoucími mohou probíhat mimořádné tréninky.

31.01.2018 PÁTEČNÍ PROGRAM

V pátek 2. února 2018 jsou pololetní prázdniny, SVČ Fokus je pro pravidelnou činnost uzavřen.

29.01.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Pokud ti chybí tričko, kalhoty, láhev na pití, boty, čepice, šála, bunda nebo ponožka do páru - určitě v tomto týdnu navštiv vestibul SVČ Fokus. Vystavili jsme zde vše, co se za poslední měsíce nasbíralo :) co do pátku nezmizí předáme na charitu.

NOVÝ JIČÍN ZNÁ NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO ROK 2017

20.12.2017 Ve středu 20. prosince 2017 proběhlo v SVČ Fokus slavnostní vyhlášení 4. ročníku soutěže O nejlepší vánoční cukroví 2017. Partnery akce bylo Starojicko a.s., Chytré kuchyně.  Akce probíhala od 18. do 19. prosince, kdy mohla široká veřejnost přinést do Fokusu své vánoční cukroví. Celkem bylo do soutěže přihlášeno 138 druhů vánočního cukroví od rekordních 18 účastníků.

Soutěž vyhlásilo SVČ Fokus ve dvou kategoriích. První kategorii o nejchutnější vánoční cukroví hodnotila odborná porota a druhou kategorii o nejhezčí vánoční cukroví hodnotili příchozí lidé i sami soutěžící.

Slavnostní vyhlášení bylo naplánováno na 17 hodin. Porota ještě před začátkem začala s ochutnáváním a hodnocením cukroví.  V 17:45 hodin se vyhlašovaly výsledky divácké ankety o nejhezčí vánoční cukroví. Na prvním místě se umístily Slunečnicové kostky od Marcely Fiuráškové, druhé místo obsadily Mušličky od Blanky Palacké a na třetím místě skončily Kolečka s želé od Kristýny Segeťové.

Po tomto vyhlášení přišla na řadu odbornou porotou posuzovaná kategorie o nejchutnější vánoční cukroví. Na prvním místě se umístily Škebličky od paní Marie Hudákové, na druhém místě skončily Andělíčci od Kristýny Segeťové a na třetím místě se umístily Marlenkové kuličky od Boženy Závešické.            

Všichni ocenění si odnesli ceny a my už teď můžeme říct, že se těšíme na další ročník této soutěže pro všechny, kteří rádi pečou vánoční cukroví. Hezké Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje kolektiv SVČ Fokus, který pro Vás tuto soutěž připravil.

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši partneři