Novinky

11.01.2019 JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přece se nebudeš nudit doma !!! Pojď si společně s námi naplno užít jarní prázdniny, zažít pořádnou legraci, poznat nové kamarády a něčemu novému se přiučit. Příměstský tábor plný zábavy, her, pohybu, zážitků a dobrodružství začíná 25. února 2019.

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

VÍTÁNÍ JARA 2018

10.04.2018 V úterý 10. dubna proběhla u nás ve velkém sále již tradiční přehlídka vystoupení žáků speciálních škol - Vítání jara. Tuto akci pořádáme každoročně se Základní a mateřskou školou speciální „ Dětské centrum“ v Novém Jičíně.

Letošní přehlídky se zúčastnilo osm zařízení: ZŠ a MŠ speciální Komenského N.Jičín s vystoupením „CIRKUS TORNÁDO“, ZŠ J.A.Komenského z Fulneku s vystoupením „MALÍ CESTOVATELÉ“, ZŠ a MŠ speciální Dlouhá N.Jičín s vystoupením „PÁNÍ KLUCI“, ZŠ speciální z Blanska s vystoupením „MODLITBA ZA VODU“, ZŠ a MŠ Motýlek z Kopřivnice s vystoupením „ POJĎ SI ZATANČIT“, ZŠ z Frenštátu p.R s vystoupením „ DVANÁCT MĚSÍCŮ“ a Odborné učiliště a praktická škola z Nového Jičína s vystoupením „ TO JE NÁŠ CIRKUS!“ .

Všechna tato vystoupení byla proložena tancem, zpěvem a skákáním přes švihadla, které zajistili členové zájmových útvarů SVČ Fokus Nový Jičín: TS 23, AS Team, Kytary a Between Team.

Závěr přehlídky patřil společné diskotéce, na které jsme si všichni společně zatančili a tím přivítali jaro.

Naši partneři