Novinky

11.01.2019 JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přece se nebudeš nudit doma !!! Pojď si společně s námi naplno užít jarní prázdniny, zažít pořádnou legraci, poznat nové kamarády a něčemu novému se přiučit. Příměstský tábor plný zábavy, her, pohybu, zážitků a dobrodružství začíná 25. února 2019.

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

ZÁVODY KOČÁRKŮ 2018

13.05.2018 V neděli 13.5.2018 se v rámci celorepublikové akce konal 5. ročník Závodu kočárků v Novém Jičíně. Soutěžilo se v rychlostní chůzi a to ve třech hlavních kategoriích - maminky s kočárky, tatínci s kočárky a rodiny (dva příslušníci) s kočárky. V rámci doplňkových disciplín se na start postavily také děti na odrážedlech a holčičky s pidikočárky.

Vítězové všech kategorii obdržely ceny od partnerů akce, medaile a diplom.

Pro všechny účastníky byl také připraven doprovodný program:
SVČ Fokus - malování na obličej, opičí dráha a discgolf
Česká pojišťovna jako partner akce pak rozdávala dětem cukrovou vatu  a otevřela skákací hrad.

Partněři akce: Kik, Česká pojišťovna, Autoklever Nový Jičín, Heipark Tošovice, DM Drogerie, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, město Nový Jičín a další.

Děkujeme všem organizátorům - animátoři BAHNO, Alenka Orlitová a její tým, České pojišťovně za obsluhu skákacího hradu a dalších stanovišť, za skvělou spolupráci.

Doufám, že se všem účastníkům libilo, a že se uvidíme opět v dalším roce. Vytvořili jste parádní atmosféru a ukázali nám, že mateřská v pohybu je fakt pecka!

 

Naši partneři