Novinky

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

24.10.2018 PODZIMNÍ PRÁZDNINY

V pondělí 29. a v úterý 30. října 2018 jsou podzimní prázdniny. SVČ Fokus je pro pravidelnou činnost uzavřen. Podzimní pobytový tábor "TIK-TAK,TAK TAK", soustředění BAHNO a mimořádné tréninky se uskuteční podle plánu.

12. ROČNÍK BĚHU NOVOJIČÍNSKÝM PARKEM ZNÁ SVÉ VÍTĚ

28.09.2018 Za slunečného počasí se v pátek dne 28. 9. 2018 uskutečnil již 12. ročník Běhu novojičínským parkem, určen pro širokou veřejnost. Běh byl zařazen do Lašské běžecké ligy.
 
Akce se uskutečnila pod záštitou města Nový Jičín, finančně a organizačně přispěli SVČ Fokus Nový Jičín a OS ČLK v Novém Jičíně. Hlavní organizátorkou této skvělé akce je již tradičně MUDr. Darina Krausová. 
 
Celkem se dopoledních dětských závodů zúčastnilo153 dětí, které závodily v celkem 15 kategoriích na připravených okruzích ve Smetanových sadech.
 
Připraven byl také doprovodný program. Ten se skládal ze soutěží, které připravili animátoři z kroužku BAHNO z Fokusu, malování na obličej, líčení pro maminky a nechyběl ani skákací hrad od partnera akce firmy Autoklever Nový Jičín.
 
Dospělí běžci se vydali na okruh dlouhý 5,5 km k vodní nádrži Čerťák v celkovém počtu 65 závodníků. Absolutním vítězem se stal běžec z AKEZ Jakub Ambros časem 18:56 a vítězkou v kategorii žen se stala Kateřina Klepáčová časem 23:25. Vítězové dalších kategorií: Tomáš Nahorniak 20:24, Roman Baláž 22:14, Josef Kvita 25:11, Petr Navara 32:53, Helena Kovařčíková 23:53 a Lenka Petříčková 26:04. 

Fotografie z akce najdete ZDE.
 

  dětičky 2015 a mladší s rodiči
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Romana Balážová 2015 14 40,5
2 Ema Lyšáčková 2015 8 41,5
3 Tereza Tománková 2015 1 50,3
4 Eliška Boháčová 2015 36 59,5
5 Mia Podžorná 2016 39 1:22,2
6 Anna Lyšáčková 2017 9 1:38,6
7 Lucie Orlíková 2017 13 1:41,4
8 Klára Vroblová 2015 7 1:43,4
9 Tina Ermisová 2015 19 2:22,5
         
1 Daniel Vinklárek 2015 5 38,2
2 Vilém Andrš 2015 12 38,9
3 Šimon Jurek 2016 10 42,4
4 Mikuláš Holub 2016 2 44,5
5 Michal Staník 2016 16 46,2
6 Vit Vraj 2016 35 48,3
7 Martin Melichar 2016 15 56,2
8 Daniel Klus 2016 6 1:01,6
9 Tadeáš Schőn   3 2:45,3
  chlapci 2013-2014    
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Albert Ježek 2014 68 1:14,2
2 Marek Hanzelka 2013 73 1:17,5
3 Daniel Chrustawczuk 2013 33 1:19,3
4 Matěj Bjaček 2013 64 1:20,1
5 Jiří Polášek 2013 91 1:21,1
6 Samuel Šeliga 2013 41 1:22,6
7 Lukáš  Dudek 2013 80 1:26,0
8 Vojta Vraj 2013 34 1:27,9
9 Jan Feilhauer 2014 38 1:29,3
10 Daniel Hasal 2013 63 1:29,7
11 Boris Pítr 2014 31 1:30,2
12 Šimon Kostura 2013 78 1:39,6
13 Mikuláš Pytr 2014 62 1:42,0
14 Filip Vaculín 2014 23 1:45,2
  dívky 2013-2014      
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Eliška Staníková 2013 98 1:06,9
2 Denisa Jahnová 2013 65 1:18,5
3 Karolína Vroblová 2013 67 1:20,5
4 Petra Mandařinčová 2013 93 1:22,2
5 Michaela Hrušková 2013 66 1:23,2
6 Julie Lédrová 2013 20 1:24,9
7 Ema Pavlínková 2014 28 1:26,5
8 Adélka Vaňková 2014 61 1:35,1
9 Adélka Jurková 2014 77 1:39,1
10 Anna Lacinová 2014 29 1:44,5
11 Karolína Kolářová 2013 26 1:53,0
12 Rozalie Sochorová 2014 69 2:28,9
12 Anastazie Sochorová 2014 70 2:28,9
  chlapci 2011-2012      
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Matyáš Bernatík 2011 17 1:27,9
2 Marek Křížek  2011 92 1:30,7
3 Tomáš Hájek 2012 21 1:35,8
4 Bezděk Toníček 2012 4 1:36,9
5 Matěj Oljoš 2011 97 1:38,3
6 Tomáš Melichar 2011 18 1:40,3
7 Vojtěch Kolman 2012 90 1:40,8
8 Vítek Pytr 2012 85 1:44,7
9 Honzík Vaněk 2012 83 1:45,8
10 Max Šeliga   42 1:49,9
11 Sebastian Bartoň  2012 30 1:52,3
12 David Lukáš 2011 71 1:52,7
13 Tobiáš Tománek  2012 82 1:54,3
14 Ondřej Pavlík 2012 27 1:59,1
15 Roman Kunz 2011 89 1:59,6
16 Tomáš Vaculín 2012 24 2:04,1
17 Vítězslav Rotter 2011 37 2:14,1
18 Tomáš Chaloupka 2012 99 2:14,6
19 Matěj Černý 2012 43 2:35,9
  dívky 2011-2012      
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Olivie Pešatová 2011 76 1:32,2
2 Sabina Jurošová 2011 32 1:33,9
3 Klára Máchová 2012 100 1:34,5
4 Ella Agna 2012 88 1:41,4
5 Markétka Čaňová 2012 84 1:45,3
6 Štěpánka Pytrová 2012 86 1:46,8
7 Zita Barošová 2011 72 1:49,1
8 Adélka Štěpánková 2012 87 1:49,6
9 Elen Hanzelková 2011 74 1:51,5
10 Klára Chrustawczuková 2011 25 1:54,9
11 Isabela Jašková 2011 94 1:57,1
12 Kamila Macíčková 2011 81 1:58,6
13 Tereza Belicová 2011 95 2:03,0
14 VAlerie Rosová 2012 75 2:12,2
15 Dorota Fardová 2011 79 2:35,4
16 Martuška Belicová 2012 96 2:44,8
  mladší přípravka chlapci 2009-2010
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Michal Mazač 2010 119 2:58,2
2 Hynek Svoboda 2009 120 3:04,2
3 René Janek 2009 159 3:07,1
4 Filip Macíček 2009 11 3:14,7
5 Adam Stacha 2010 103 3:20,5
6 Pavel Lacina 2010 130 3:29,2
7 Vratislav Rosa 2009 114 3:35,1
8 Jakub Juřík 2010 157 3:36,0
9 Vilém Sochor 2010 112 3:36,9
10 Oskar Buček 2009 127 3:53,9
  Adam Volek 2009 108 DNF
  mladší přípravka dívky 2009-2010
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Agáta Holubová 2009 105 3:03,9
2 Lucie Křížková 2009 118 3:06,2
3 Barbora Máchová 2009 117 3:09,9
4 Karin Fojtíková 2009 111 3:14,9
5 Anna Balážová 2009 116 3:16,2
6 Tereza Jurásková 2009 110 3:24,5
7 Anna Štěpánková 2009 102 3:32,6
8 Bára Kahánková 2010 107 3:36,4
9 Aneta Ermisová 2010 125 3:40,7
10 Ema Hájková 2010 124 3:41,4
11 Marie Pořízková 2009 22 3:43,3
12 Ivanka Davidová 2009 113 3:48,3
13 Martina Mandaličinová 2010 123 3:54,6
14 Nicol Pešková 2008 104 3:55,1
15 Nikola Rakušanová 2009 122 3:55,9
16 Johana Vahalíková 2009 166 3:56,6
17 Adéla Petrůjová 2010 128 4:03,4
18 Magda Vavřínová 2009 115 4:09,4
19 Adéla Vašková 2010 109 4:12,8
20 Sofie Malotová 2009 129 4:27,7
21 Valerie Rolná 2010 121 4:33,1
22 Renata Glőcklová 2009 101 5:18,6
30 Viktorie Juříková 2010 126 DNS
31 Gabriela Hilpertová 2010 106 DNF
  starší přípravka chlapci 2007-2008
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Filip Jarolím 2007 144 2:47,1
2 Šimon Holub 2007 131 2:54,7
3 Jakub Ševčík 2007 149 3:04,4
4 Matheo Agnan 2008 135 3:09,5
5 Martin Kamler 2007 134 3:14,6
5 Jakub kocurek 2007 40 3:14,6
7 Marek Petrůj 2007 148 3:20,4
8 Filip Kreml  2008 163 3:42,5
  starší přípravka dívky 2007-2008
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Barbora Udvarosová 2008 139 2:55,9
2 Tereza Riedlová 2008 142 2:59,6
3 Lucie Jurošová 2007 150 3:01,9
4 Nela Štefková 2008 140 3:06,3
5 Veronika Opatrná 2008 132 3:12,3
6 Viki Juříková 2008 126 3:24,9
7 Natalie Jurásková 2007 141 3:29,8
8 Evelína Sochorová 2008 143 3:30,2
9 Adriana Kováčová 2007 165 3:30,8
10 Lucie Kahánková 2008 137 3:31,4
11 Eliška Bernatíková 2008 147 3:32,3
12 Klára Vykoukalová 2008 133 3:42,1
13 Barboro Szolonyová 2007 164 3:52.2
14 Kristýna Chaloupková 2008 146 4:09,1
  Klára Hilbertová 2008 136 DNF
  Klára Nováková 2007 138 DNF
  Natálie Rolná 2008 145 DNF
  mladší žáci 2005-2006  
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Matěj Melčák 2006 161 4:27,8
2 Richard Janek 2006 158 4:41,6
3 Jakub Skalík 2005 151 4:47,8
4 Daniel Tončík 2005 152 4:48,4
5 Oliver Tončík 2005 153 5:31,0
6 Jiří Rakušan 2006 156 5:32,0
7 Jan Podola 2006 154 8:16,8
  mladší žačky 2005-2006
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Michaela Melčáková 2005 162 4:59,7
2 Julie Ševčíková 2005 160 5:26,2
3 Linda Benčáková 2006 155 6:04,9
  starší žáci 2003-2004  
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Matěj Knesl 2003 173 4:02,9
2 Martin Kocián 2003 177 4:03,0
3 Marek Kelnar 2003 172 4:56,1
4 Patrik Kredba 2003 171 5:02,1
  starší žačky 2003-2004
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Ivana Máchová 2003 176 4:42,6
2 Pavla Sopuchová 2004 174 5:09,9
3 Vanda Benčáková 2004 175 5:13,2
  Junioři 2001-2002    
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Martin Hynar 2004 216 27:51,0
2 Marek Kelnar 2003 172 31:07,7
  Juniorky 2001-2002  
pořadí jméno a příjmení rok narození startovní číslo čas
1 Ivana Máchová 2003 202 26:02,8
  ženy F nad 1984 G 1974-1983   H do 1973  
pořadí v kategorii jméno a příjmení oddíl, město rok narození kategorie startovní číslo čas pořadí celkem
1 Kateřina Klepáčová TJ Slezan Frýdek Místek 1994 F 213 23:53,8 2
2 Lucia Stránská   1984 F 209 27:57,2 8
3 Magda Rotterová   1989 F 201 28:31,5 10
4 Marta Juríčková REV 58 1994 F 217 28:23,0 11
5 Marcela Lacina   1985 F 203 29:30,3 13
6 Klára Pukovcová   1994 F 218 30:50,5 16
               
1 Helena Kovařčíková Poličná 1978 G 210 23:25,6 1
2 Kateřina Polášková Pomalé šípy Kopřivnice 1977 G 211 25:18,4 3
3 Lada Ševčíková RNJ 1974 G 206 25:57,2 4
4 Martina Mazáčová Příbor 1977 G 204 26:58,9 7
5 Henrieta Hőnischová RNJ 1981 G 205 28:24,3 9
6 Jana Zámečníková Hodslavice 1981 G 208 28:33,2 12
7 Ivana Belicová   1981 G 215 29:31,6 14
8 Šárka perůtková Studénka 1975 G 214 29:53,9 15
               
1 Lenka Petříčková   1967 H 207 26:04,4 5
2 Věra Richterová Pomalé šípy Kopřivnice 1968 H 212 26:15,8 6
  muži A:1979-  B:1969-1978  C:1959-1968  D: 1949-1958 E: -1948
pořadí v kategorii jméno a příjmení oddíl, město rok narození kat. startovní číslo čas  
1 Jakub Ambros AK EZ Kopřivnice 1987 A 279 18:56,6  
2 Tomáš Bátrla   1999 A 290 20:00,1  
3 Milan Vinklárek Sokol Opatovice 1988 A 264 20:12,1  
4 David Dam kopřivnice 1984 A 273 21:00,3  
5 Lukáš Bernatík Hukvaldy 1979 A 272 21:10,2  
6 Petr Pospíšil Otice 1979 A 267 21:13,0  
7 Adam Bernard Prodřeň Nadřeň 1984 A 293 21:52,1  
8 Tomáš Filipec Hukvaldy 1993 A 266 22:04,8  
9 Pavel Bordovský Prodřeň Nadřeň 1985 A 292 22:09,3  
10 Radim Jurek Trojanovice 1985 A 294 22:29,4  
11 Jakub Kolář   1987 A 253 23:13,6  
12 Patrik Mozola Frýdek Místek 1993 A 288 23:50,8  
13 Jaroslav Sulitka   1980 A 277 23:57,0  
14 Lukáš Boček   1988 A 275 25:34,0  
15 Lukáš Prašivka   1998 A 263 26:27,2  
16 Břetislav Orlík Pomalé šípy Kopřivnice 1987 A 254 26:49,2  
17 Jan Dvorský Nový Jičín 1981 A 278 27:51,0  
               
1 Tomáš Nahorniak   1974 B 256 20:24,9  
2 Dušan Olajoš KPNP Rybí 1975 B 252 21:48,6  
3 Martin Hrnčíř AK EZ Kopřivnice 1971 B 261 22:19,2  
4 Pavel Moravec BK Větřkovice 1973 B 276 22:22,2  
5 Tomáš Melčák AK EZ Kopřivnice 1975 B 268 22:43,1  
6 Vlastimil Dobeš Valašské Meziříčí 1970 B 287 22:43,6  
7 Pavel Křížek   1976 B 258 24:42,5  
8 Igor Kocourek Štramberk 1971 B 270 25:15,8  
9 Pavel Slíva Pomalé šípy Kopřivnice 1971 B 285 25:21,9  
10 Luděk Brož SK Oceláci Ostrava 1978 B 284 25:29,8  
1 Petr Ševčík RNJ 1975 B 265 26:01,5  
2 Pavel Jurčík SK Oceláci Ostrava 1975 B 282 27:34,7  
3 Pavel Lacina   1975 B 255 31:12,0  
4 Miroslav Perutka Studénka 1975 B 289 32:47,7  
               
1 Roman Baláž Baláž Extreme Team Ostrava 1965 C 260 22:14,1  
2 Vladan Mácha Bartošovický mlýn 1964 C 251 24:26,0  
3 Libor Richter Pomalé šípy Kopřivnice 1962 C 286 25:14,5  
4 Marek Palowski   1968 C 283 25:30,2  
5 Štefan Groš SK VK 1961 C 262 26:11,8  
6 René Stanečka   1967 C 259 28:12,6  
7 Vlastimil Zelenka   1966 C 291 28:33,3  
               
1 Pepa Kvita AK EZ Kopřivnice 1951 D 281 25:11,6  
2 Miroslav Přívětivý Příbor 1953 D 271 25:46,0  
3 Jiří Neradil Frenštát p.R. 1949 D 269 29:39,9  
4 Oldřich Čunta   1956 D 274 32:32,3  
5 Miroslav Sehnalík Lučina 1955 D 257 32:35,1  
               
1 Petr Navara AK EZ Kopřivnice 1945 E 280 32:53,9  

Naši partneři