Novinky

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

24.10.2018 PODZIMNÍ PRÁZDNINY

V pondělí 29. a v úterý 30. října 2018 jsou podzimní prázdniny. SVČ Fokus je pro pravidelnou činnost uzavřen. Podzimní pobytový tábor "TIK-TAK,TAK TAK", soustředění BAHNO a mimořádné tréninky se uskuteční podle plánu.

FLORBALOVÉ TURNAJE OVLÁDLY TÝMY SUCHDOL N. O. A LUNA PŘÍBOR

27.10.2018 V sobotu 27. října 2018 se v novojičínské hale ABC konaly florbalové turnaje mladších a starších žáků. Mladší žáci začali svůj turnaj v 8:30 hodin a starší žáci kolem 14 hodiny.

Turnaje mladších žáků se zúčastnily 4 týmy, které hrály systémem každý s každým v jedné skupině a potom play-off., do kterého postoupily všechny týmy
Z první pozice po základní části postoupil do semifinále tým Sharks Suchdol n. O., který vyzval Fokusáky. Nejmladší hráči SVČ Fokus prohráli s favoritem 13:0. Druhé semifinále tvořily SVČ Fokus a tým Red Bull. Mírným favoritem byli tým SVČ Fokus, který spoupeře v základní části porazil 5:1. Vyřazovací boje jsou však novou soutěží a tentokrát se radoval Red Bull, který zvítězil vysoko 9:5 a postoupil do finále.

V zápase o bronzové medaile vyhráli hráči SVČ Fokus nad Fokusáky 12:0 a získali tak bronzové medaile. Finálový zápas byl podobně jednoznačný, když hráči Sharks Suchdol nad Odrou zvítězili nad již unaveným týmem Red Bull 9:2.

Nejlepším brankářem byl zvolen Pavel Kukulady (Red Bull). Nejlepšími střelci byli Sára Stremková (Suchdol n. O.) a David Janík (SVČ Fokus), kteří oba nastříleli 13 branek.   
 
Výsledky:
Red Bull - Fokusáci 10:0
Suchdol n. O. – SVČ Fokus 2:2
Fokusáci – SVČ Fokus 1:10
Red Bull - Suchdol n. O. 3:8
Suchdol n. O. - Fokusáci 10:1
Red Bull – SVČ Fokus 1:5

Semifinále
Suchdol n. O. - Fokusáci 13:0
Red Bull – SVČ Fokus 9:5

O 3. místo
Fokusáci – SVČ Fokus 0:12

Finále
Suchdol n. O. – Red Bull 9:2
 
 
Po tomto turnaji nastoupili na hřiště starší žáci. Turnaje se zúčastnily také čtyři týmy, které se utkaly stejným systémem jak mladší žáci. Obhájce titulu tým Luna Příbor neměl v letošním ročníku konkurenci a zvítězil jednoznačně, když v celém turnaji nenašel přemožitele. Na druhém místě se umístili starší žáci SVČ Fokus a bronzové medaile si odvezli hráči Sharks Suchdol nad Odrou. Na nepopulárním čtvrtém místě skončili Veřovice.
 
Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Marek Kelnar (SVČ Fokus). Nejlepšími střelci turnaje byli dva hráči Luny Příbor Lukáš Michna a Robert Socha, kteří nastříleli shodně sedm branek.

Výsledky:
Luna Příbor - SVČ Fokus 6:1
Orel Veřovice - Suchdol n. O. 2:0
SVČ Fokus – Suchdol n. O. 3:2
Luna Příbor - Orel Veřovice 8:0
Orel Veřovice - SVČ Fokus 2:3
Luna Příbor – Suchdol n. O. 7:1

Semifinále
Orel Veřovice - SVČ Fokus 2:5
Luna Příbor – Suchdol n. O. 4:2

O 3. místo
Orel Veřovice - Suchdol n. O. 1:5

Finále
Luna Příbor - SVČ Fokus 6:0

Naši partneři