Novinky

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

24.10.2018 PODZIMNÍ PRÁZDNINY

V pondělí 29. a v úterý 30. října 2018 jsou podzimní prázdniny. SVČ Fokus je pro pravidelnou činnost uzavřen. Podzimní pobytový tábor "TIK-TAK,TAK TAK", soustředění BAHNO a mimořádné tréninky se uskuteční podle plánu.

KRISTÝNA VODÁKOVÁ - PDM MSK

29.11.2018

Kristýna Vodáková, předsedkyně Parlamentu dětí a mládeže Nový Jičín, byla zvolena na pozici 1. místopředsedkyně v Parlamentu dětí a mládeže Moravskoslezského - GRATULUJEME!
 
„Ahoj, jmenuji se Kristýna Vodáková, ale kamarádi mi říkají Týnka. Je mi 17 let a studuji 3. ročník na Střední škola Kostka. Momentálně předsedám Zastupitelstvu dětí a mládeže v Novém Jičíně, do kterého chodím již 7 let. Miluju cestování, protože jsem zastánce názoru, že právě neustálá komunikace s novými lidmi a jejich příběhy, nás může naučit nejvíce. V návaznosti na tuto myšlenku, také pomáhám v projektu Generace XYZ, který podporuje propojování generací. Ve svém volném čase se zabývám především seberealizací a aktivitou mladých lidí, focením a psaním ( @ze_zivota_tynky ). Miluju kvalitní kávu, i proto jsem založila Coffeecake festival v Novém Jičíně, na který nám letos přišlo téměř 1000 lidí. Pozici 1. místopředsedkyně v Parlamentu dětí a mládeže Moravskoslezského kraje beru jako výzvu, moc měnit věci, které se mi nelíbí i mimo mé město a věřím, že jsme s kluky utvořili skvělý tým, na jehož práci budeme za rok hrdí."

Naši partneři