Novinky

12.02.2019 LETNÍ TÁBORY SE PLNÍ

Letní tábory se plní a již první hlásí plně obsazeno. Je to příměstský tábor Slávky Štrbavé Letní výtvarný ateliér. Pospěšte si s přihláškou. Vaši Fokusáci.

01.02.2019 NEWSLETTER ÚNOR 2019

Právě dnes vyšlo únorové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

29.01.2019 PÁTEČNÍ PROGRAM

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny - mimořádné tréninky mohou probíhat dle domluvy s trenéry. V SVČ Fokus se od 8:00 hodin koná Fokusácké deskohraní a od 9:00 hodin se koná turnaj ve stolním tenise.

KRISTÝNA VODÁKOVÁ - PDM MSK

29.11.2018

Kristýna Vodáková, předsedkyně Parlamentu dětí a mládeže Nový Jičín, byla zvolena na pozici 1. místopředsedkyně v Parlamentu dětí a mládeže Moravskoslezského - GRATULUJEME!
 
„Ahoj, jmenuji se Kristýna Vodáková, ale kamarádi mi říkají Týnka. Je mi 17 let a studuji 3. ročník na Střední škola Kostka. Momentálně předsedám Zastupitelstvu dětí a mládeže v Novém Jičíně, do kterého chodím již 7 let. Miluju cestování, protože jsem zastánce názoru, že právě neustálá komunikace s novými lidmi a jejich příběhy, nás může naučit nejvíce. V návaznosti na tuto myšlenku, také pomáhám v projektu Generace XYZ, který podporuje propojování generací. Ve svém volném čase se zabývám především seberealizací a aktivitou mladých lidí, focením a psaním ( @ze_zivota_tynky ). Miluju kvalitní kávu, i proto jsem založila Coffeecake festival v Novém Jičíně, na který nám letos přišlo téměř 1000 lidí. Pozici 1. místopředsedkyně v Parlamentu dětí a mládeže Moravskoslezského kraje beru jako výzvu, moc měnit věci, které se mi nelíbí i mimo mé město a věřím, že jsme s kluky utvořili skvělý tým, na jehož práci budeme za rok hrdí."

Naši partneři