Novinky

31.05.2020 JIŽ ZÍTRA NABÍDKA KROUŽKŮ A KURZŮ SVČ FOKUS 2020/2021

Pro školní rok 2020/2021 jsme pro vás a vaše děti připravili bohatou nabídku kroužků a kurzů. V záložce Kroužky a kurzy najdete 1. června 2020 od 14:00 hodin celou nabídku a potřebné informace. Pokud si vyberete z bohaté nabídky, pak se můžete přihlásit elektronicky přes klientské centrum. O termínech zahajovacích a informativních schůzek vás budeme včas informovat.

07.05.2020 ZNOVU OTEVŘENÍ SVČ FOKUS

Středisko volného času Fokus Nový Jičín obnoví svou činnost od pondělí 18. 5. 2020 v omezeném režimu. Všichni účastníci zájmového vzdělávání (potažmo jejich zákonní zástupci) dostanou do emailů v pondělí 11. 5. 2020 okolo 16:00 hod. podrobnější informace (pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v SVČ a podmínky účasti v zájmovém vzdělávání). Informace budou také k dispozici na webových stránkách a Facebooku SVČ Fokus.

01.04.2020 NEWSLETTER DUBEN 2020

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Newsletter, videoreport

KRISTÝNA VODÁKOVÁ - PDM MSK

29.11.2018

Kristýna Vodáková, předsedkyně Parlamentu dětí a mládeže Nový Jičín, byla zvolena na pozici 1. místopředsedkyně v Parlamentu dětí a mládeže Moravskoslezského - GRATULUJEME!
 
„Ahoj, jmenuji se Kristýna Vodáková, ale kamarádi mi říkají Týnka. Je mi 17 let a studuji 3. ročník na Střední škola Kostka. Momentálně předsedám Zastupitelstvu dětí a mládeže v Novém Jičíně, do kterého chodím již 7 let. Miluju cestování, protože jsem zastánce názoru, že právě neustálá komunikace s novými lidmi a jejich příběhy, nás může naučit nejvíce. V návaznosti na tuto myšlenku, také pomáhám v projektu Generace XYZ, který podporuje propojování generací. Ve svém volném čase se zabývám především seberealizací a aktivitou mladých lidí, focením a psaním ( @ze_zivota_tynky ). Miluju kvalitní kávu, i proto jsem založila Coffeecake festival v Novém Jičíně, na který nám letos přišlo téměř 1000 lidí. Pozici 1. místopředsedkyně v Parlamentu dětí a mládeže Moravskoslezského kraje beru jako výzvu, moc měnit věci, které se mi nelíbí i mimo mé město a věřím, že jsme s kluky utvořili skvělý tým, na jehož práci budeme za rok hrdí."

Naši partneři