Novinky

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

01.04.2019 NEWSLETTER DUBEN 2019

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

MIKULÁŠ VARROC

03.12.2018 Nebíčko a peklíčko, tím vším si musely děti projít předtím, než za námi přišel pan Mikuláš se svou družinou. Spousta úkolů na odpracování drobných hříšků a básnička zachránila všechny zlobivce od čertíků a ty hodné potěšili andílci svou dílničkou náramků a obrázků. Na závěr všechny děti Mikuláš ocenil drobnou výslužkou a také jsme si společně zatancovali. Děkujeme společnosti Varroc za skvělou spolupráci a věříme, že rodiče s dětmi se dobře bavili - viz. fotogalerie.

Naši partneři