Novinky

12.02.2019 LETNÍ TÁBORY SE PLNÍ

Letní tábory se plní a již první hlásí plně obsazeno. Je to příměstský tábor Slávky Štrbavé Letní výtvarný ateliér. Pospěšte si s přihláškou. Vaši Fokusáci.

01.02.2019 NEWSLETTER ÚNOR 2019

Právě dnes vyšlo únorové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

29.01.2019 PÁTEČNÍ PROGRAM

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny - mimořádné tréninky mohou probíhat dle domluvy s trenéry. V SVČ Fokus se od 8:00 hodin koná Fokusácké deskohraní a od 9:00 hodin se koná turnaj ve stolním tenise.

MIKULÁŠ VARROC

03.12.2018 Nebíčko a peklíčko, tím vším si musely děti projít předtím, než za námi přišel pan Mikuláš se svou družinou. Spousta úkolů na odpracování drobných hříšků a básnička zachránila všechny zlobivce od čertíků a ty hodné potěšili andílci svou dílničkou náramků a obrázků. Na závěr všechny děti Mikuláš ocenil drobnou výslužkou a také jsme si společně zatancovali. Děkujeme společnosti Varroc za skvělou spolupráci a věříme, že rodiče s dětmi se dobře bavili - viz. fotogalerie.

Naši partneři