Novinky

11.01.2019 JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přece se nebudeš nudit doma !!! Pojď si společně s námi naplno užít jarní prázdniny, zažít pořádnou legraci, poznat nové kamarády a něčemu novému se přiučit. Příměstský tábor plný zábavy, her, pohybu, zážitků a dobrodružství začíná 25. února 2019.

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

NOVÝ JIČÍN ZNÁ NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO ROK 2018

19.12.2018 Ve středu 19. prosince 2018 proběhlo v SVČ Fokus slavnostní vyhlášení 5. ročníku soutěže O nejlepší vánoční cukroví 2018. Partnery akce bylo Starojicko, Chytré kuchyně, Vynab a Dekolamp.  Akce probíhala od 17. do 18. prosince, kdy mohla široká veřejnost přinést do Fokusu své vánoční cukroví.

Soutěž vyhlásilo SVČ Fokus ve dvou kategoriích. První kategorii o nejchutnější vánoční cukroví hodnotila odborná porota a druhou kategorii o nejhezčí vánoční cukroví hodnotili příchozí lidé a účastníci kroužků, které ještě ve Fokusu probíhaly.

Slavnostní vyhlášení bylo naplánováno na 17 hodin. Porota se v letošním roce shodla nejen ve vzhledu, ale také v chuti. Obě tyto kategorie vyhrál výrobek od Anny Bartoňové pod názvem Pistáciové stromečky.

Po tomto vyhlášení přišlo na řadu divácké hlasování o nejhezčí vánoční cukroví. Na prvním místě se umístily Fererro od Anny Bartoňové, druhé místo obsadily Kloboučky od Renaty Krátké a na třetím místě skončily Rumové kuličky od Jany Křižanové a Košíčky s želé od Kristýny Segeťové.

Všichni ocenění si odnesli ceny a my už teď můžeme říct, že se těšíme na další ročník této soutěže pro všechny, kteří rádi pečou vánoční cukroví. Hezké Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje kolektiv SVČ Fokus, který pro Vás tuto soutěž připravil.

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši partneři