Novinky

04.03.2019 NEWSLETTER BŘEZEN 2019

Právě dnes vyšlo březnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

21.02.2019 POKLADNÍ HODINY V DOBĚ JARNÍCH PRÁZDNIN

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude o jarních prázdninách pokladna otevřena pouze v pondělí 25. února od 8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00 hodin.

19.02.2019 JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 25. února do 1. března 2019 jsou v okrese Nový Jičín jarní prázdniny - kroužky a kurzy nejsou. Od pondělí probíhá v SVČ Fokus Jarní příměstský tábor pod vedením Hanky Lysáčkové. Po dohodě s vedoucími mohou probíhat mimořádné tréninky.

NOVÝ JIČÍN ZNÁ NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO ROK 2018

19.12.2018 Ve středu 19. prosince 2018 proběhlo v SVČ Fokus slavnostní vyhlášení 5. ročníku soutěže O nejlepší vánoční cukroví 2018. Partnery akce bylo Starojicko, Chytré kuchyně, Vynab a Dekolamp.  Akce probíhala od 17. do 18. prosince, kdy mohla široká veřejnost přinést do Fokusu své vánoční cukroví.

Soutěž vyhlásilo SVČ Fokus ve dvou kategoriích. První kategorii o nejchutnější vánoční cukroví hodnotila odborná porota a druhou kategorii o nejhezčí vánoční cukroví hodnotili příchozí lidé a účastníci kroužků, které ještě ve Fokusu probíhaly.

Slavnostní vyhlášení bylo naplánováno na 17 hodin. Porota se v letošním roce shodla nejen ve vzhledu, ale také v chuti. Obě tyto kategorie vyhrál výrobek od Anny Bartoňové pod názvem Pistáciové stromečky.

Po tomto vyhlášení přišlo na řadu divácké hlasování o nejhezčí vánoční cukroví. Na prvním místě se umístily Fererro od Anny Bartoňové, druhé místo obsadily Kloboučky od Renaty Krátké a na třetím místě skončily Rumové kuličky od Jany Křižanové a Košíčky s želé od Kristýny Segeťové.

Všichni ocenění si odnesli ceny a my už teď můžeme říct, že se těšíme na další ročník této soutěže pro všechny, kteří rádi pečou vánoční cukroví. Hezké Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje kolektiv SVČ Fokus, který pro Vás tuto soutěž připravil.

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši partneři