Novinky

11.01.2019 JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přece se nebudeš nudit doma !!! Pojď si společně s námi naplno užít jarní prázdniny, zažít pořádnou legraci, poznat nové kamarády a něčemu novému se přiučit. Příměstský tábor plný zábavy, her, pohybu, zážitků a dobrodružství začíná 25. února 2019.

10.11.2018 ZTRÁTY A NÁLEZY

Ve vestibulu SVČ FOKUS jsou vystaveny ztráty a nálezy. Budou k mání do 16.11.2018. Děkujeme za vyzvednutí.

07.11.2018 NEWSLETTER LISTOPAD 2018

Právě dnes vyšlo třetí číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

VÁNOČNÍ BEDŘICH SMETANA MEMORIÁL 2018

29.12.2018 Mezi vánočními svátky se uskutečnil další ročník Bedřich Smetana Memoriálu. Discgolfový turnaj je určený pro začátečníky i pokročilé hráče.

Kategorii Open ovládl Kryštof Novák z domácího oddílu Moravian Gators. Na druhém místě se umístil ostravský Tomáš Dostál a na třetím místě skončil Václav Andrš z Šumperku.

V kategorii Women zvítězila Mrtina Vajdová z Ostravy. Na druhém místě skončila Martina Kalinová z Uničova a třetí místo obsadila domácí Eliška Bártková.

V kategorii Junior zvítězil novojičínský discgolfista Jakub Dostál, druhé místo obsadil také domácí hráč Jan Bártek a třetí skončil Jaroslav Janků z Přerova.

Kategorii Master nad 40 let ovládl Radek Čižmař z Ostravy. Na druhém místě se umístil Rudolf Konečný ze Starého Města a na třetím místě skončil domácí hráč Karel Dostál.

Kompletní výsledky najdete zde.

Naši partneři