Novinky

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

01.04.2019 NEWSLETTER DUBEN 2019

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE VE ŠD HODSLAVICE

23.01.2019

SVČ Fokus zorganizovalo ve středu 23. ledna 2019 pro školní družinu ZŠ a MŠ Hodslavice zábavný program s NERF pistolemi. Děti prožily odpoledne plné adrenalinu, dobrodružství a týmové spolupráce.

Akce probíhala v tělocvičně základní školy pod vedením našeho pedagoga Jana Němce, který děti zábavnou formou seznámil s pistolí na pěnové náboje. Po vysvětlení základních pravidel bezpečnosti si děti vyzkoušely několik her, například nerfovou vybíjenou a týmovou střelbu na terče.

Děkujeme ŠD Hodslavice za důvěru a zúčastněným žákům za jejich zájem a odvahu.

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši partneři