Novinky

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

01.04.2019 NEWSLETTER DUBEN 2019

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

BLECHA CUP 2019

26.01.2019 Největší letošní soutěž v rope skippingu na Moravě  BLECHA CUP se podařila na výbornou!

Veliké díky patří městu Nový Jičín  a panu starostovi za podporu, divákům, kteří si tuto šou nenechali ujít, týmům, které bojovaly fair play a vytvořily srdečnou a přátelskou atmosféru a hlavně všem dobrovolníkům z řad rodičů členů týmu Between, bez kterých by jen stěží měla soutěž hladký a bezproblémový průběh.

Domácí tým Between získal čtyři zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové umístění. Nebyly to sice medailové žně, na které byl domácí tým zvyklý z předchozích let, ale o to víc byly tyto trofeje cennější. Letos to byl velký boj v těžké konkurenci týmů z Bratislavy, Vsetína, Přerova, Ostravy, Klánovic a Řevnic. Celkem soutěžilo 130 dětí v osmi disciplínách ,  z nichž v každé se soutěží ve čtyřech věkových kategoriích.

Největší událostí soutěže  byly dvě dech beroucí vystoupení zahraničních rope skippingových hvězd, které přijaly pozvání na již pátý ročník Blecha Cupu. Dvě Maďarky mistryně světa v rope skippingu Adrienn Banhegyi se svou sestrou Katou, členkou Cirque de Soleil, obě účastnice soutěže Československo má talent a francouz Stevens Fairn mistr Evropy v rope skippingu omámily nadšené publikum úžasnými skokanskými triky a kousky.

Letošní Blecha cup zůstane zářící vzpomínkou všech rope skippingových fandů !!!!

Naši partneři