Novinky

12.02.2019 LETNÍ TÁBORY SE PLNÍ

Letní tábory se plní a již první hlásí plně obsazeno. Je to příměstský tábor Slávky Štrbavé Letní výtvarný ateliér. Pospěšte si s přihláškou. Vaši Fokusáci.

01.02.2019 NEWSLETTER ÚNOR 2019

Právě dnes vyšlo únorové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

29.01.2019 PÁTEČNÍ PROGRAM

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny - mimořádné tréninky mohou probíhat dle domluvy s trenéry. V SVČ Fokus se od 8:00 hodin koná Fokusácké deskohraní a od 9:00 hodin se koná turnaj ve stolním tenise.

PRÁZDNINOVÝ STOLNÍ TENIS

01.02.2019 Ve Středisku volného času Fokus se v pátek 1. února 2019 uskutečnil v letošním školním roce druhý turnaj ve stolním tenisu pro neregistrované hráče nazvaný Prázdninový stolní tenis.

Turnaj byl rozdělen do pěti kategorií. První kategorií byli mladší žáci. Druhou kategorii tvořili starší žáci. Třetí kategorie byla otevřena pro všechny dívky. Čtvrtou tvořily ženy. V poslední páté hráli muži.

Systém turnaje byl zvolen na základní skupiny, kde se hrálo na dva vítězné sety. Po základních skupinách postoupili všichni hráči do pavouku, ve kterém bojovali o vítězství v turnaji.
 
Výsledky:

MLADŠÍ ŽÁCI:
1. místo – Jan Bartoň
2. místo – Ondřej Rajskup
3. místo – Adéla Žurková

STARŠÍ ŽÁCI:
1. místo – Antonín Panáček
2. místo – Adam Grulich
3. místo – Jan Scotto

DÍVKY:
1. místo – Adéla Žurková
2. místo – Daniela Vašendová
3. místo – Petra Jedličková

ŽENY
1. místo – Lenka Žurková
2. místo – Eva Honková
3. místo – Lucie Panáčková

MUŽI
1. místo – Mário Rajskup
2. místo – Zdeněk Žurek
3. místo – Antonín Panáček

Fotogalerii najdete ZDE.

 

Naši partneři