Novinky

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

01.04.2019 NEWSLETTER DUBEN 2019

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

PRÁZDNINOVÝ STOLNÍ TENIS

01.02.2019 Ve Středisku volného času Fokus se v pátek 1. února 2019 uskutečnil v letošním školním roce druhý turnaj ve stolním tenisu pro neregistrované hráče nazvaný Prázdninový stolní tenis.

Turnaj byl rozdělen do pěti kategorií. První kategorií byli mladší žáci. Druhou kategorii tvořili starší žáci. Třetí kategorie byla otevřena pro všechny dívky. Čtvrtou tvořily ženy. V poslední páté hráli muži.

Systém turnaje byl zvolen na základní skupiny, kde se hrálo na dva vítězné sety. Po základních skupinách postoupili všichni hráči do pavouku, ve kterém bojovali o vítězství v turnaji.
 
Výsledky:

MLADŠÍ ŽÁCI:
1. místo – Jan Bartoň
2. místo – Ondřej Rajskup
3. místo – Adéla Žurková

STARŠÍ ŽÁCI:
1. místo – Antonín Panáček
2. místo – Adam Grulich
3. místo – Jan Scotto

DÍVKY:
1. místo – Adéla Žurková
2. místo – Daniela Vašendová
3. místo – Petra Jedličková

ŽENY
1. místo – Lenka Žurková
2. místo – Eva Honková
3. místo – Lucie Panáčková

MUŽI
1. místo – Mário Rajskup
2. místo – Zdeněk Žurek
3. místo – Antonín Panáček

Fotogalerii najdete ZDE.

 

Naši partneři