Novinky

12.02.2019 LETNÍ TÁBORY SE PLNÍ

Letní tábory se plní a již první hlásí plně obsazeno. Je to příměstský tábor Slávky Štrbavé Letní výtvarný ateliér. Pospěšte si s přihláškou. Vaši Fokusáci.

01.02.2019 NEWSLETTER ÚNOR 2019

Právě dnes vyšlo únorové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

29.01.2019 PÁTEČNÍ PROGRAM

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny - mimořádné tréninky mohou probíhat dle domluvy s trenéry. V SVČ Fokus se od 8:00 hodin koná Fokusácké deskohraní a od 9:00 hodin se koná turnaj ve stolním tenise.

ZDM NJ - SNÍDANĚ SE STAROSTOU

07.02.2019

Dne 5. 2. 2019 se Zastupitelstvo dětí a mládeže Nový Jičín na radnici města setkalo se starostou Bc. Stanislavem Kopeckým. Na začátku se představili členové ZDM NJ samostatně a následně proběhlo představení školních parlamentů či samospráv. ZDM NJ dále uvedlo své úspěšné akce a projekty, jako Generace XYZ či CoffeeCake festival. Konzultovalo se o budoucích činnosti, programu dětského zastupitelstva a zapojení do projektů města Nového Jičína. Na konci tohoto setkání se členové ZDM NJ ptali na otázky ohledně města Nového Jičína a jeho spolupráce se ZDM NJ.

Děkujeme za setkání a těšíme se na další spoluráci

Zastupitelstvo dětí a mládeže Nový Jičín

Naši partneři