Novinky

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

01.04.2019 NEWSLETTER DUBEN 2019

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

ZDM NJ - SNÍDANĚ SE STAROSTOU

07.02.2019

Dne 5. 2. 2019 se Zastupitelstvo dětí a mládeže Nový Jičín na radnici města setkalo se starostou Bc. Stanislavem Kopeckým. Na začátku se představili členové ZDM NJ samostatně a následně proběhlo představení školních parlamentů či samospráv. ZDM NJ dále uvedlo své úspěšné akce a projekty, jako Generace XYZ či CoffeeCake festival. Konzultovalo se o budoucích činnosti, programu dětského zastupitelstva a zapojení do projektů města Nového Jičína. Na konci tohoto setkání se členové ZDM NJ ptali na otázky ohledně města Nového Jičína a jeho spolupráce se ZDM NJ.

Děkujeme za setkání a těšíme se na další spoluráci

Zastupitelstvo dětí a mládeže Nový Jičín

Naši partneři