Novinky

04.03.2019 NEWSLETTER BŘEZEN 2019

Právě dnes vyšlo březnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

21.02.2019 POKLADNÍ HODINY V DOBĚ JARNÍCH PRÁZDNIN

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude o jarních prázdninách pokladna otevřena pouze v pondělí 25. února od 8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00 hodin.

19.02.2019 JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 25. února do 1. března 2019 jsou v okrese Nový Jičín jarní prázdniny - kroužky a kurzy nejsou. Od pondělí probíhá v SVČ Fokus Jarní příměstský tábor pod vedením Hanky Lysáčkové. Po dohodě s vedoucími mohou probíhat mimořádné tréninky.

KARNEVALY VE FOKUSU

18.02.2019 Sérii tří fokusáckých karnevalů pro děti jsme v neděli 17. února 2019 zakončili RODINNÝM MAŠKARÁKEM pro celou rodinu.

I když nádherné počasí zapříčinilo menší počet zúčastněných, ti co přišli, nás překvapili úžasným maskovacím nasazením. Nejenom děti, ale i rodiče tančili a soutěžili v maskách. Na stupních vítězů se pak z dortů mohly těšit rodiny: šmoulí, pravěká, pirátská, z ledového království (tady velké uznání rodičům sněhulákům) a Sněhurka se svými rodiči trpaslíky.

Krásně nazdobené a prý neskutečně dobré dorty byly tradičně z dílny naší kolegyňky Martiny Bartoňové, které patří poděkování za její sladký doprovod našich karnevalů. Velké díky patří také našim pomocníkům Káji Juroškové, Adi Kalamárové, Aničce Bartoňové, Zdeňce Hynarové, Honzovi Dokládalovi, Martě Juríčkové, Rozce Nedělové a dalším, kteří s námi absolvovali nejen tři naše fokusácké  karnevaly (Hvězdičkový bál, Balonkový rej a Rodinný maškarák), ale pokračují s námi v sérii maškarních bálů pro MŠ a ŠD z Nového Jičína.

Sladká karnevalová sezóna nám pomalu končí a my si na sezonu příští dáváme za úkol omezit sladké odměny a nahradit je omalovánkami, obrázky, butony, céčky a pokud máte nějaké jiné nápady a podněty, budeme za ně rádi.

Naši partneři