Novinky

07.05.2019 AKADEMIE - PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky na Akademii jsou již v prodeji, zakoupit je můžete kdykoliv v pokladní hodiny u nás ve SVČ Fokus: PONDĚLÍ 8-12:00, 14-17:00 STŘEDA 8-12:00, 14-17:00

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

KARNEVALY VE FOKUSU

18.02.2019 Sérii tří fokusáckých karnevalů pro děti jsme v neděli 17. února 2019 zakončili RODINNÝM MAŠKARÁKEM pro celou rodinu.

I když nádherné počasí zapříčinilo menší počet zúčastněných, ti co přišli, nás překvapili úžasným maskovacím nasazením. Nejenom děti, ale i rodiče tančili a soutěžili v maskách. Na stupních vítězů se pak z dortů mohly těšit rodiny: šmoulí, pravěká, pirátská, z ledového království (tady velké uznání rodičům sněhulákům) a Sněhurka se svými rodiči trpaslíky.

Krásně nazdobené a prý neskutečně dobré dorty byly tradičně z dílny naší kolegyňky Martiny Bartoňové, které patří poděkování za její sladký doprovod našich karnevalů. Velké díky patří také našim pomocníkům Káji Juroškové, Adi Kalamárové, Aničce Bartoňové, Zdeňce Hynarové, Honzovi Dokládalovi, Martě Juríčkové, Rozce Nedělové a dalším, kteří s námi absolvovali nejen tři naše fokusácké  karnevaly (Hvězdičkový bál, Balonkový rej a Rodinný maškarák), ale pokračují s námi v sérii maškarních bálů pro MŠ a ŠD z Nového Jičína.

Sladká karnevalová sezóna nám pomalu končí a my si na sezonu příští dáváme za úkol omezit sladké odměny a nahradit je omalovánkami, obrázky, butony, céčky a pokud máte nějaké jiné nápady a podněty, budeme za ně rádi.

Naši partneři