Novinky

30.05.2019 POKLADNÍ HODINY - 3. ČERVNA

Z organizačních důvodů bude pokladna v pondělí 3. června 2019 otevřena pouze od 13:00 - 17:00 hodin.

29.05.2019 NABÍDKA KROUŽKŮ A KURZŮ SVČ FOKUS 2019/2020

Nabídka kroužků a kurzů pro nový školní rok 2019/2020 bude zveřejněna na našich webových stránkách 1. června 2019.

07.05.2019 AKADEMIE - PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky na Akademii jsou již v prodeji, zakoupit je můžete kdykoliv v pokladní hodiny u nás ve SVČ Fokus: PONDĚLÍ 8-12:00, 14-17:00 STŘEDA 8-12:00, 14-17:00

TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ FOKUSU

26.03.2019 Ve Středisku volného času Fokus bude probíhat od 1. do 5. dubna 2019 týden otevřených dveří. Vedoucí kroužků poskytnou zájemcům informace o činnosti v jednotlivých kroužcích. Zájemci si mohou činnost ve vybraném kroužku vyzkoušet.

Všechny kroužky se konají ve SVČ Fokus pokud není v závorce uvedeno jinak.



Pondělí 1. 4. 2019:
14:00 – 15:30 Keramika děti 1
14:00 – 16:00 Výtvarná škola 1
14:30 – 15:30 Střelecký 1
15:00 – 16:00 Taneční školička 1
15:30 – 17:00 TS N°23 Root
15:30 – 17:00 Keramika děti 2
16:00 – 17:00 Šmudla 1
16:00 – 17:00 Balet
16:00 – 17:00 Aikido
16:00 – 18:00 Elektrotechnický 1
16:00 – 17:00 AS Team mladší
16:30 – 17:30 Kruhový trénink
16:30 – 17:45 ZDM
16:45 – 18:15 Vybíjená (Mendelova SŠ)
17:00 – 18:00 Taneční školička 2
17:00 – 18:00 TS N°23 Move
17:00 – 18:00 Aikido
17:00 – 18:00 Cvičení Bosu
17:30 – 18:30 Kruhový trénink
18:00 – 19:00 Flamenco 1
18:00 – 19:30 Rope skipping (ZŠ Šenov)
18:30 – 19:30 Dětská cimbálová muzika
18:00 – 19:30 TS N°23 dospělí
18:00 – 19:30 Aikido dospělí

Úterý 2. 4. 2019:
14:00 – 15:15 Kytary 1
14:00 – 15:30 Keramika děti 3
14:30 – 16:00 Rope skipping
14:30 – 16:00 Mozaika nápadů 1
14:30 – 16:30 Posilovna mládež
15:00 – 16:00 Show Dance
15:00 – 16:00 AS Team přípravka
15:00 – 16:30 BAHNO
15:30 – 18:00 Keramika rodiče+děti 1
15:30 – 16:30 Vytvoř si počítačovou hru
15:30 – 16:45 Kytary 2
15:30 – 16:30 Atletika 2xtýdně (Mendelovka)
15:30 – 17:00 Discgolf (Bocheta)
16:00 – 17:00 AS Team starší
16:00 – 17:00 Rozmarýnek
16:00 – 17:30 Florbal (Komenského 66)
16:00 – 18:00 Elektrotechnický 2
16:00 – 17:00 Sportovní gymnastika (ZŠ Tyršova)
16:00 – 17:00 Judo přípravka (Gymnázium)
16:00 – 17:00 Šmudla 2
16:00 – 17:00 Sportování pro nejmenší
16:30 – 17:30 Vytvoř si počítačovou hru
16:30 – 18:00 Cyklistika
16:30 – 17:30 Atletika hrou 1 (Mendelovka)
16:30 – 17:30 Posilovna ženy
16:45 – 18:00 Kytary 3
17:00 – 18:00 Sportovní gymnastika (ZŠ Tyršova)
17:00 – 18:00 Sportování pro nejmenší
17:00 – 18:00 Střelecký 2
17:00 – 18:30 TS N°23 Shoot
17:30 – 19:00 Florbal dívky (Komenského 66)
18:00 – 19:00 Cvičení pro zdraví Qi Gong
18:00 – 19:00 Kondiční běh
19:00 – 20:00 Cvičení pro zdraví Qi Gong

Středa 3. 4. 2019:
14:30 – 16:00 Mozaika nápadů 2
14:30 – 16:30 Posilovna mládež
15:00 – 16:00 TS N°23 Mini 1
15:30 – 18:00 Keramika rodiče+děti 2
15:30 – 16:30 TS N°23 Jump
16:00 – 17:00 Sportování pro nejmenší
16:00 – 17:30 Basketbal dívky (Mendelovka)
16:00 – 18:00 Deskové hry
16:00 – 17:00 TS N°23 Mini 2
16:00 – 18:00 Elektrotechnický 3
16:00 – 19:00 Výtvarná škola 2
16:00 – 18:00 Filmová škola
16:00 – 17:30 NERF starší (ZŠ Dlouhá)
16:15 – 17:30 Stolní tenis
16:30 – 18:00 TS N°23 Groove
16:30 – 17:30 Kruhový trénink
17:00 – 18:00 TS N°23 Step
17:00 – 18:00 Aby záda nebolela
17:30 – 18:30 Kruhový trénink
17:30 – 19:00 Dřevárny (ZŠ Dlouhá)
17:30 – 18:30 Freestyle bruslení
18:30 – 19:30 Flamenco 2

Čtvrtek 4. 4. 2019:
14:00 – 18:00 Keramika veřejnost
14:30 – 15:30 NERF mladší
14:30 – 16:30 Posilovna mládež
15:00 – 16:00 Trampolínky pro děti 1
15:00 – 16:15 Kytary 4
15:00 – 16:00 Atletika 2xtýdně (Mendelovka)
15:00 – 17:30 Paličkování a tkaní
16:00 – 17:00 Aikido
16:00 – 17:00 AS Team pří.+ml.+st.
16:00 – 17:00 Atletika hrou 2 (Mendelovka)
16:00 – 17:00 Judo přípravka (Gymnázium)
16:00 – 17:30 Florbal benjamínci (ZŠ Dlouhá)
16:00 – 17:30 Florbal (Komenského 66)
16:00 – 17:00 Trampolínky pro děti 2
16:00 – 18:00 Orientační běh
16:00 – 17:30 Tvorba webových stránek
16:30 – 17:45 Kytary 5
17:00 – 18:00 Jóga 1
17:00 – 18:00 Trampolínky
17:00 – 18:00 Aikido
17:30 – 19:00 Florbal (Komenského 66)
17:30 – 19:00 Javorníček
18:00 – 19:00 Jóga 2
18:00 – 19:30 Aikido dospělí

Pátek 5. 4. 2019:
14:00 – 18:00 Keramika veřejnost
14:30 – 16:00 TS N°23 Root
14:30 – 16:30 Posilovna mládež
14:30 – 16:00 TS N°23 Groove
14:30 – 16:00 Vybíjená (Mendelova SŠ)
15:00 – 17:00 Rope skipping (Gymnázium)
16:00 – 17:00 TS N°23 Move
16:00 – 17:00 TS N°23 Jump
16:00 – 17:00 Cvičení maminek s dětmi
17:00 – 18:30 Florbal (Komenského 66)
17:00 – 18:00 Rope skipping (Gymnázium)
17:00 – 18:00 TS N°23 Bounce
17:00 – 18:00 TS N°23 Motion
17:00 – 18:00 Cvičení pro zdraví
17:00 – 19:00 Magic The Gathering



Naši partneři