Novinky

16.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V době velikonočních prázdnin 18. - 22. 4. 2019 je SVČ Fokus pro pravidelnou činnost uzavřen a kroužky se nekonají. Soustředění florbalistů i turnaj ve stolním tenise se uskuteční dle programu. V sobotu se v hale na bazéně uskuteční taneční soutěž TANEC FOKUS. Více informací o jednotlivých akcích najdete na hlavní straně pod jednotlivými odkazy.

11.04.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu čerpání řádné dovolené, bude ve dnech 15. a 17. 4. POKLADNA SVČ Fokus uzavřena. Děkujeme za pochopení.

01.04.2019 NEWSLETTER DUBEN 2019

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Akce/Měsíční newsletter SVČ Fokus

VÍTÁNÍ JARA 2019

02.04.2019 Letošní přehlídka tance, zpěvu a dramatické tvorby dětí ze speciálních škol okresu Nový Jičín s tradičním názvem Vítání jara dopadla opět na jedničku s hvězdičkou.

Děti si připravily krásná vystoupení a klobouk dolů před jejich vychovateli a učiteli, kteří s nimi nacvičili opravdu zajímavé a dojemné kousky.

Zúčastnilo se celkem 7 školských zařízení a jejich vystoupení proložily svými krátkými vsuvkami i děti z kroužků SVČ Fokus. Celým dopolednem nás provázela Monika Vindišová a pracovní štáb z Fokusu byl organizačně nápomocen
.
Vítání jara ukončila diskotéka pro všechny zúčastněné, která se protáhla až do oběda.
Děkujeme všem a nashledanou zase příští rok!!! Jaro bylo patřičně přivítáno!

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši partneři