Novinky

01.04.2020 NEWSLETTER DUBEN 2020

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Newsletter, videoreport

10.03.2020 OKRESNÍ KOLO V ELEKTROTECHNICE ZRUŠENO

Okresní kolo dětí a mládeže v elektrotechnice, které se mělo konat v sobotu 14.3.2020 ve SVČ Fokus, z důvodu nařízení vlády - ZRUŠENO. O náhradním termínu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení

24.02.2020 JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 2. února do 6. března 2020 jsou v okrese Nový Jičín jarní prázdniny - kroužky a kurzy nejsou. Od pondělí probíhá v SVČ Fokus Jarní příměstský tábor pod vedením Hanky Lysáčkové. Od pondělí do středy Jarní soustředění Aerobicu a Zumby pod vedením Martiny Kneslové.

FOKUSÁCI V AKCI

23.03.2020

Vážení rodiče, kluci a holky, 

často se prezentujeme jako Vaši kamarádi ve volném čase. Bohužel má aktuálně i volný čas svá pravidla, kterými se všichni musíme řídit. Přesto by jsme s Vámi byli rádi alespoň virtuálně na blízku - proto přicházÍme s VÝZVOU:

 

FOKUSÁCI V AKCI:

od pondělí 23.3.2020

- každý den jiná výzva (sport, výtvarná činnost, tanec technika..)
- pro děti, mládež i dospěláky
- uč se, bav se, makej, inspiruj ostatní...
- získej ceny a odměny
- sleduj naše Facebookové stránky
- zapoj se přidáním komentáře vždy pod daný příspěvek (foto, video)

Pokud se s dětmi budete chtít zapojit, je potřeba sledovat Facebookové stránky SVČ Fokus Nový Jičín, kde budou zveřejněny všech potřebné informace.

Budeme se těšit na online spolupráci protože věříme, že dokážeme spestřit váš volný čas i na dálku - minimálně se u jednotlivých výzev společně zasmějeme :)

 

Přejeme Vám rodinnou pohodu a hlavně pevné zdraví  

VAŠI FOKUSÁCI

Naši partneři