Novinky

01.04.2020 NEWSLETTER DUBEN 2020

Právě vyšlo dubnové číslo našeho newsletteru. Toto i předchozí čísla si můžete přečíst také v archivu newsletterů na našich webových stránkách. Záložka Newsletter, videoreport

10.03.2020 OKRESNÍ KOLO V ELEKTROTECHNICE ZRUŠENO

Okresní kolo dětí a mládeže v elektrotechnice, které se mělo konat v sobotu 14.3.2020 ve SVČ Fokus, z důvodu nařízení vlády - ZRUŠENO. O náhradním termínu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení

24.02.2020 JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 2. února do 6. března 2020 jsou v okrese Nový Jičín jarní prázdniny - kroužky a kurzy nejsou. Od pondělí probíhá v SVČ Fokus Jarní příměstský tábor pod vedením Hanky Lysáčkové. Od pondělí do středy Jarní soustředění Aerobicu a Zumby pod vedením Martiny Kneslové.

VYJÁDŘENÍ ŘEDITELE SVČ FOKUS MICHALA PODŽORNÉHO

26.03.2020 Vážení příznivci SVČ Fokus, naši milí účastníci zájmového vzdělávání. V dnešní čas nedokážeme odhadnout vývoj situace, tudíž ani čas opětovného uvedení do provozu.

Může se stát, že se do konce školního roku 2019-2020 rozjedeme ještě na měsíc či dva. Stejně tak se může stát, že svou činnost již realizovat nebudeme. Totéž platí pro naši letní činnost neboli letní příměstské a pobytové tábory.

Ať už bude následná situace jakákoliv, jsme připraveni v rámci kroužků na vrácení poměrné části vůči odvedeným a neodvedeným lekcím. Také na vratky záloh týkajících se letní táborové činnosti.

Tato situace je pro všechny nepříjemná, rozhodně z ní nehodláme finančně "těžit". Věříme, že vše brzy skončí a zase se ve zdraví budeme moci setkávat.
 
Přeji všem pevné zdraví a těším se na opětovné shledávání se.

S pozdravem

Mgr. Michal Podžorný – ředitel
 

Naši partneři