Novinky

07.02.2021 LETNÍ TÁBORY 2021

Nabídka pobytových a příměstských táborů na letní prázdniny 2021 SVČ Fokus Nový Jičín bude zveřejněna v pondělí 8. února 2021 v 18:00 hodin. Pro letošní letní prázdniny jsme pro vás připravili 7 pobytových a 17 příměstských táborů.

28.11.2020 SVČ FOKUS JE STÁLE UZAVŘEN

SVČ Fokus je stále uzavřen až do odvolání. Děkujeme za pochopení.

26.10.2020 SVČ FOKUS JE STÁLE UZAVŘEN

SVČ Fokus je stále uzavřen až do odvolání. Děkujeme za pochopení.

PRÁZDNINOVÁ FOTOHRA

07.03.2021

Kluci a děvčata, naše obec sice není kulatá ale zajímavých míst tu máme dost. Na každý den Jarních prázdnin jsme vybrali jednu část města, v rámci které jsme pořídili na telefon fotografie míst, předmětů, zajímavých prvků které nas po cestě zaujali. Vašim úkolem bude se vydat každý den na malou procházku a pokusit se vyfotit totožné fotografie a nasdílet je vždy pod daný příspěvek (Facebook SVČ Fokus).
Komu se podaří zachytit nejlepší snímky? Znáte Nový Jičín do posledního detailu?
Soutěž uzavřeme v neděli, každý prázdninový den - pondělí až pátek zveřejníme sérii fotografií a místo jejich pořízení. Budeš tak mít ještě víkend k dobru, můžeš vše doladit a zaznamenat na svůj telefon. Pokud i ty objevíš zajímavé místa, neboj se je s námi sdílet.
Komu se nelení, tomu se zelení a co by to byly za prázdniny bez pohybu na čerstvé vzduchu! Tak nezapomeň si přes noc pořádně nabít telefon a vyrazit.

Fotohry se může zúčastnit kdokoliv :)

Naši partneři