V týdnu od 7. do 11. února 2022 jsou v okrese Nový Jičín jarní prázdniny - kroužky a kurzy nejsou. Od pondělí probíhá v SVČ Fokus Jarní příměstský tábor.
Nabídka pobytových a příměstských táborů na letní prázdniny 2022 SVČ Fokus Nový Jičín bude zveřejněna v pondělí 7. února 2022 v 18:00 hodin.
Z organizačních důvodů se Keramika pro veřejnost tento čtvrtek 6. 1. a pátek 7. 1. nekoná. Děkujeme za pochopení.
Divadlo nabízí unikátní příležitost stát se na okamžik kýmkoliv, kým si zrovna člověk přeje. Vtělit se do příběhů nejrůznějších postav a charakterů a zažít jejich radosti a smutky - slovem, pohybem, výrazem. Společně se postavíme na velká prkna, která znamenají svět a obnovíme tradici dramatických kroužků ve Fokusu! Průběh divadelního kroužku bude záležet hlavně na samotných účastnících - společně budeme vytvářet vlastní autorský divadelní kousek (dětské či studentské divadlo) dle vybraného tématu, na němž budeme postupně pracovat a se kterým se posléze pochlubíme světu. Kromě toho nás čeká základní divadelní průprava - od pohybu po jevišti přes rétorická cvičení až po nácvik schopností improvizace či pantomimy. Divadlo je otevřené každému, kdo v sobě chce překonat zbytečný ostych a koho láká pozornost reflektorů, napjaté ticho v sále a nadšený divácký potlesk na samém konci představení.
Vedoucí: Jan David, cena: 1.350,- Kč
Zahajovací schůzky v letošním školním roce nebudou realizovány.
Kroužky zahají svou činnost v týdnu od pondělí 26. 9. 2022. Přihlášeným přijde informativní e-mail. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte telefonicky obrátit.
Kód | 123002 |
Název | DIVADLO STARŠÍ |
Místo konání | SVČ Fokus Nový Jičín, K Nemocnici 23 |
Hlavní vedoucí | Jan David |
Věková skupina | 12-16 let |
V ceně zahrnuto | 1 x týdně |
1.pololetí | 0 Kč |
2.pololetí | 0 Kč |
Rok | 1350 Kč |
Dny konání | ČT 15:30-17:00 |
Kontakt | Vedoucí kroužku: odpovědný vedoucí: Jan David |
Volná místa | Volno |
Naši partneři